לכידת עכברים

מלכודת עכברים- המדריך המלא

  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_poll_menu_access' not found or invalid function name in /home/comillion/domains/comillionold.co.il/public_html/includes/menu.inc on line 454.
  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_poll_menu_access' not found or invalid function name in /home/comillion/domains/comillionold.co.il/public_html/includes/menu.inc on line 454.

בטוחים שיש לכם עכבר בבית? שימו לזה סוף היום!

 טיפול מלא לכל הבית שמבטיח שהמכרסמים לא חוזרים

 התאמת פתרון לבעיה ע"פ צרכי הלקוח

 רעילות נמוכה במיוחד , כניסה לבית לאחר שעה בלבד

  שימוש בחומרי הדברה בטוחים וירוקים

מבצע מיוחד לחודש הקרוב

מלכודת עכברים

לא נעים לקום באמצע הלילה ולהיתקל בעכבר המכרסם את שאריות האוכל במטבח או השידה שבסלון. במקרה הגרוע יותר אתם יכולים גם למצוא אותו מכרסם והורס את כבלי החשמל, המים והגז.

מעבר לבעיית הכרסום, עכברים גם מפיצים מחלות מסוכנות ומזהמים את הבית בגללים. מלכודת עכברים טובה יכולה לפתור את הבעיה במהירות ובקלות.

מלכודת עכברים טומנת בחובה יתרונות רבים לעומת שיטות אחרות להדברת עכברים ומכרסמים אחרים- כיוון שמלכודת עכברים לרוב איננה משתמשת ברעל אלא במזון, היא לא מסוכנות לאדם ולחיות מחמד כמו שיטות אחרות להדברת עכברים, המשתמשות ברעלים מסוגים שונים ומסוכנות לכל היונקים הבאים עמן במגע. שילוב של ידע וניסיון בהנחת מלכודות פותר את הבעיה. 

במקרים בהם יש קושי ללכידה במלכודות ( בעיקר כאשר מדובר בחולדות ) יש צורך בשימוש ברעלים תוך הקפדה על כללי בטיחות בסיסים

קיימים בשוק סוגים רבים של מלכודות עכברים:

מלכודת עכברים באמצעות דבק

מלכודת עכברים באמצעות דבק היא למעשה משטח דביק אשר מוצמדת אליו פיסת מזון החביבה על המכרסם. ברגע שהעכבר מנסה להגיע אל פיסת המזון הוא נדבק בדבק חזק ביותר ונצמד אל המשטח. היתרון במלכודת עכברים שכזו הוא האפשרות להחדיר אותה למקומות צרים לדוגמא מתחת לארונות.

מלכודת עכברים עם קפיץ

מלכודת עכברים זו פועלת באמצעות קפיץ מתוח. כאשר העכבר נכנס אל המלכודת, הקפיץ משתחרר והעכבר נלכד.

מלכודת עכברים הלוכדת את העכבר בלי לפגוע בו

מלכודות מסוג זה הן למעשה קופסאות מסוגים שונים-מרשת, מפח או מפלסטיק, אשר נסגרות ברגע שבמכרסם נכנס לתוכן לאכול את המזון שהוכנס אליהן. ברגע סגירת המלכודת העכבר למעשה כלוא בפנים ואינו יכול לצאת ללא עזרה ופתיחת הדלת, עד לרגע שחרורו. מלכודת עכברים שכזו היא פתרון הומאני שאיננו פוגע בעכבר ואחרי לכידתו אפשר לשחרר אותו לחופשי בטבע או בחצר.

החשוב מכל הוא לאתר את מקור הנגע ולטפל בו, טיפול יעיל הוא כזה היודע להתאים מלכודת לשטח נתון ובמקביל לאתר את המקור ולטפל בו.