הדברת פרעושים

הדברת פרעושים

בעלי כלב או חתול ומוטרדים מפרעושים ?

 הדברה מקצועית ואמינה ללא סכנה לבני הבית ובעלי החיים

 שימוש בחומרים מורשים בלבד לבטיחות מרבית

 מגוון פתרונות לבית לכלב ולחתול

הדברה ירוקה ואמינה.

הדברת פרעושים ופשפשים היא איננה דבר של מה בכך!

פרעושים הם חרקים הקיימים בעולם מילוני שנים לאלו שלא מצליחים להבדיל בין פרעושים, לפשפשים, קרציות וכינים וחרקים אחרים מרבית תהליכי המניעה אינם דומים ולכן יש לקחת זאת בחשבון ולפתור את בעיית החרקים שלכם בצורה הנכונה ביותר.

פרעושים ופשפשים בשלב הבוגר של חייהם הם טפילים מוצצי דם ומסוכנים לבעלי חיים ולאדם פרעושים ידועים כמפיצי מחלות רבות ואף מסוכנות כדבר וטיפוס הבהרות, ועקיצתם גורמת לאלרגיה, גירוד, נפיחות ואודם.בפועל מדובר שני חרקים שונים לגמרי אך אנו נוטים להכלילם יחד ובדכ יש בלבול רב בינהם

מי הם הפרעושים?

חשוב לבצע הדברת פרעושים במידה והופיעו בסביבת מגוריכם, על מנת להגן על יושבי הבית ועל חיות המחמד שלכם. הדברת פרעושים חייבת להתבצע על ידי חברה מקצועית, וחשוב שתתבצע היטב כדי למנוע באופן חד פעמי את קיומם בביתנו .

הפרעושים נפוצים בכל העולם. הם חווים 4 מחזורי חיים-ביצה, רימה, גולם ובוגר. כאמור, בשלב הבוגר שלהם הם ניזונים על ידי מציצת דם הפונדקאי עליהם הם חיים. פרעושים לרוב מגיעים אל הסביבה הביתית בעזרתם של בעלי חיים-כלבים, חתולים, חולדות, עכברים, תנים, שועלים, נמיות ועוד.

הפרעושים מסוגלים לקפוץ למרחקים גדולים מאוד ביחס לגופם- עשרה סנטימטרים לגובה ושלושים סנטימטרים לרוחק, מה שמקל על הפצתם בין פונדקאים שונים. הפרעושים מתרכזים במקומות מרבץ של חיות הבית, בשמיכות, מזרונים, שטיחים ומקומות בהם הם יכולים להתחבא.הדברת פרעושים היא פעולה חשובה מאוד במקומות בהם הם ישנם.

דרכים לביצוע הדברת פרעושים

חשוב שהדברת פרעושים תכיל את כל שלבי הגלגול מביצה ועד בוגר.  טיפול בפונדקאים- ההדברה לא תהיה אפקטיבית במידה והפונדקאים שהביאו את המזיקים הביתה לא יטופלו. יש לבצע טיפול יסודי בחיות המחמד על ידי חומרי הדברת פרעושים ולהמשיך בטיפול קבוע למניעת הידבקות בהמשךע"י פגיעה בביצים או בזחלים.

. בנוסף יש לבצע שתי פעולות האחת שאיבה יסודית של מקומות המרבץ של חיות המחמד, המזרונים, השטיחים, הספות והכורסאות, חריצים ומסתורים ברחבי הבית והשניה טיפול בחיית המחמד שלנו בעזרת רחיצה בשמפו מתאים ואח"כ שימוש בקולר או אמפולה כנגד פרעושים . רק שילוב של אלו יבטיח פתרון יעיל

תוכן נוסף שיכול לעניין אותך ניתן למצוא בכתבת ריסוס לבית

פרעושים בבית - טיפים למניעה. 

פיזור חומרים כימים המיועדים לביצוע הדברת פרעושים ופשפשים ברחבי הבית, ובעיקר במרבצי חיות המחמד. לא לשכוח לנקות ולחטא בכל המקומות בהם בעלי החיים שלכם מסתובבים לעיתים כמו המנשא שלהם.

חשוב מאוד לוודא שהחומרים בהם אתם משתמשים הם חומרי הדברת פרעושים מאושרים ושהם מותאמים לביתכם. במידה ויש ילדים או חיות מחמד המסתובבים בבית יש לוודא שהחומרים בהם אתם משתמשים לביצוע הדברת פרעושים הם בעלי רעילות נמוכה ליונקים.

בנוסף לביצוע הדברת פרעושים בבית יש לוודא שתבוצע הדברת פרעושים גם בסביבתו ובחצר. יש למנוע הסתובבות של חיות משוטטות בחצר כמו חתולים וכלבים ואף חולדות ועכברים.

יש לפזר חומרי הדברת פרעושים מורשים בחצר וסביבת הבית ובמידה והנגע איננו נעלם יש להזמין חברת הדברה שתבצע הדברת פרעושים מקצועית בבית ובסביבתו.

 

צור קשר