הדברה בעסקים ומסעדות
הדברה בעסקים ומסעדות
הדברה לבית ולגינה
הדברה לבית ולגינה
הרחקת יונים
הרחקת יונים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הרחקת עכברים וחולדות
הרחקת עכברים וחולדות

צור איתנו קשר

הדברת פרעושים

הדברת פרעושים

הדברת פרעושים ופשפשים היא איננה דבר של מה בכך!
פרעושים הם חרקים הקיימים בעולם מילוני שנים לאלו שלא מצליחים להבדיל בין פרעושים, לפשפשים, קרציות וכינים וחרקים אחרים מרבית תהליכי המניעה דומים אך עם זאת יש לקחת זאת בחשבון ולפתור את בעיית החרקים שלכם בצורה הנכונה ביותר.

פרעושים ופשפשים בשלב הבוגר של חייהם הם טפילים מוצצי דם ומסוכנים לבעלי חיים ולאדם פרעושים ידועים כמפיצי מחלות רבות ואף מסוכנות כדבר וטיפוס הבהרות, ועקיצתם גורמת לאלרגיה, גירוד, נפיחות ואודם.

חשוב לבצע הדברת פרעושים במידה והופיעו בסביבת מגוריכם, על מנת להגן על יושבי הבית ועל חיות המחמד שלכם. הדברת פרעושים יכולה להתבצע על ידי חברה מקצועית או באופן פרטי, אך חשוב שתתבצע היטב כדי למנוע תחלואה ועקיצות.

הפרעושים נפוצים בכל העולם. הם חווים 4 מחזורי חיים-ביצה, רימה, גולם ובוגר. כאמור, בשלב הבוגר שלהם הם ניזונים על ידי מציצת דם הפונדקאי עליהם הם חיים. פרעושים לרוב מגיעים אל הסביבה הביתית בעזרתם של בעלי חיים-כלבים, חתולים, חולדות, עכברים, תנים, שועלים, נמיות ועוד.

הפרעושים מסוגלים לקפוץ למרחקים גדולים מאוד ביחס לגופם- עשרה סנטימטרים לגובה ושלושים סנטימטרים לרוחק, מה שמקל על הפצתם בין פונדקאים שונים. הפרעושים מתרכזים במקומות מרבץ של חיות הבית, בשמיכות, מזרונים, שטיחים ומקומות בהם הם יכולים להתחבא.הדברת פרעושים היא פעולה חשובה מאוד במקומות בהם הם ישנם.

מספר דרכים לביצוע הדברת פרעושים ופשפשים

הדברת פרעושים צריכה להתחיל בטיפול בביצים שלהם. יש לבצע שאיבה יסודית של מקומות המרבץ של חיות המחמד, המזרונים, השטיחים, הספות והכורסאות, חריצים ומסתורים ברחבי הבית.

פיזור חומרים כימים המיועדים לביצוע הדברת פרעושים ופשפשים ברחבי הבית, ובעיקר במרבצי חיות המחמד. לא לשכוח לנקות ולחטא בכל המקומות בהם בעלי החיים שלכם מסתובבים לעיתים כמו המנשא שלהם.

חשוב מאוד לוודא שהחומרים בהם אתם משתמשים הם חומרי הדברת פרעושים מאושרים ושהם מותאמים לביתכם. במידה ויש ילדים או חיות מחמד המסתובבים בבית יש לוודא שהחומרים בהם אתם משתמשים לביצוע הדברת פרעושים הם בעלי רעילות נמוכה ליונקים.

טיפול בפונדקאים- ההדברה לא תהיה אפקטיבית במידה והפונדקאים שהביאו את המזיקים הביתה לא יטופלו. יש לבצע טיפול יסודי בחיות המחמד על ידי חומרי הדברת פרעושים ולהמשיך בטיפול קבוע למניעת הידבקות בהמשך.

בנוסף לביצוע הדברת פרעושים בבית יש לוודא שתבוצע הדברת פרעושים גם בסביבתו ובחצר. יש למנוע הסתובבות של חיות משוטטות בחצר כמו חתולים וכלבים ואף חולדות ועכברים.

יש לפזר חומרי הדברת פרעושים מורשים בחצר וסביבת הבית ובמידה והנגע איננו נעלם יש להזמין חברת הדברה שתבצע הדברת פרעושים מקצועית בבית ובסביבתו.
 

צור איתנו קשר